Ніхто мене не викликав до суду і з виконавчої служби надійшла постанова про відкриття провадження в
 • Ніхто мене не викликав до суду і з виконавчої служби надійшла постанова про відкриття провадження в справі, де вказано номер справи і суд, що виніс рішення. Як таке може бути?

  Олена, м. Київ

 • 1 сообщение sorted by
 • Таке може бути і на жаль є.

  Так, дійсно, Банк подає позов до суду про стягнення заборгованості. Суд, виконуючи «замовлення» Банку, не направляє на адресу Відповідача, тобто Клієнта, ані позовну заяву з додатками, ані повістку чи ухвалу про відкриття провадження в справі. Інколи суд надсилає все це простим листом, а не рекомендованим, хоча законодавець зобов’язує це робити рекомендованим з повідомленням. Були випадки, коли банк спеціально зазначає неправильну адресу отримувача, щоб було простіше винести заочне рішення. Не має значення, як відбулося порушення прав Відповідача, як сторони в справі, результатом є той факт, що суд виносить заочне рішення в справі.

  У цій ситуації треба зробити таке: 
  По-перше, через канцелярію суду подати заяву про ознайомлення з матеріалами справи. При цьому один екземпляр заяви з відміткою канцелярії суду слід зберігати у себе. Крім цього, надається заява про видачу копії рішення в справі, також у двох екземплярах через канцелярію суду. Отримавши копію рішення суду та ознайомившись з матеріалами справи, у Вас є 10 днів для подання заяви про перегляд заочного рішення. Рішення переглядається тим самим судом, яким воно було прийняте. У більшості випадків суд першої інстанції скасовує своє заочне рішення і тоді справа призначається в загальному порядку до розгляду. 
  По-друге, скасування заочного рішення автоматично припиняє і відкрите на підставі цього рішення виконавче провадження у ДВС. 
  По-третє, якщо суд відмовить Вам у перегляді заочного рішення, то з моменту отримання ухвали суду про відмову в скасуванні заочного рішення відповідач має право подати апеляційну скаргу. І наостанок, бажано в такій ситуації написати скаргу на головуючого в справі суддю до Вищої кваліфікаційної комісії суддів ( інколи результативно).

Привет, незнакомец!

Похоже, Вы новенький! Чтобы начать обсуждение, кликните на одну из кнопок ниже ;)

Войти с Facebook Войти с помощью Google Войти с помощью OpenID Войти с помощью Twitter Login with Vkontakte

В этом теме:

Тэги темы