Кредит в ПриватБанку
 • Добрий день.Я взяла товар в безпроцентний кредит Привату(15560грн).Спочатку платила,а потім криза,не мала змоги сплачувати.Залишалось ще 9000грн,потім банк забрав компютер,який продали за 3000грн.Виходить 6000грн я їм повинна віддати.Вчора прийшов виклик до суду на суму 110000грн.Що порадите?Дякую.
 • 1 сообщение sorted by
 • По перше банк просто так не має права забирати у ВАС ВАШУ ПРИВАТНУ ВЛАСНІСТЬ
  По друге якщо так, тоді банк подає на суд - продати ваш компютер в рахунок погашення боргу, і навіть після цього мали залишити сумму 6000 грн.  (ТІЛЬКИ ПО РІШЕННЮ СУДУ)+ стандартна ставка НБУ 7.5 % до моменту повного погашення.
  Вам слід писати в правоохоронні органи заяву про злочин, обман, відшкодування моральної шкоди так як:
  1) швидше за все закінчився строк позовної давності (3 роки з моменту коли ПАТ КБ Приватбанк зміг дізнатись про порушення свого права на оплатність кредиту)
   
  Тоді до Вас певне прийшли представники "Банку" і запропонували продати ваш дорогоцінний компютер в рахунок погашення боргу (не факт що банк його комусь продав і получив за це гроші)
  2) вас ошукали - читайте той договір коли ви пишете "банк забрав компютер", тоді коли Приватбанк "забрав" - ви мали підписати певнний договір-додаток до своїх кред. зобовязань перед банком.
  В Будь-якій ситуації нічого не платіть (тоді ви визнаєте свою платоспроможність і ВИНУ перед БАНКОМ), пишіть заяву в Прокуратуру, а перед цим проконсультуйтесь в правозахисника, на підставі чого можна написати заяву про захист свої прав які були порушені (ст.36-1 ЗУ "Про Прокуратуру")

Привет, незнакомец!

Похоже, Вы новенький! Чтобы начать обсуждение, кликните на одну из кнопок ниже ;)

Войти с Facebook Войти с помощью Google Войти с помощью OpenID Войти с помощью Twitter Login with Vkontakte

В этом теме:

 • Къ 16 май 2013